Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2020 01:41
Star Wars: Squadrons
3068V

Star Wars: Squadrons na pierwszej rozgrywce. Tytuł EA wygląda świetnie!

Pierwszy zwiastun rozbudził oczekiwania, ale na szczęście nie musieliśmy długo czekać na kolejną prezentację. Star Wars: Squadrons otrzymało swoje kilka minut na EA Play Live 2020 i podczas wydarzenia otrzymaliśmy szansę spojrzenia na czysty gameplay. Sprawdźcie nową grę EA Motive.

Star Wars: Squadrons to jedna z najgorzej skrywanych tajemnic ostatnich miesięcy. Pierwsze informacje o grze pojawiły się już w ubiegłym roku i po trzecim przecieku, EA zdecydowało się zaprezentować zwiastun oraz ujawnić szczegóły. Teraz firma zaprezentowała gameplay i tym samym przygotowuje graczy na nadciągającą premierę.

Gameplay z Star Wars: Squadrons

EA Motive zapewni nie tylko tryb fabularny stworzony we współpracy z Lucasfilm, ale przede wszystkim w Star Wars: Squadrons otrzymamy szansę uczestniczenia w dynamicznych i efektownych bitwach. Twórcy stawiają na mecze pięciu na pięciu, a podczas pojedynków sprawdzimy takie tryby jak „Fleet Battles” (należy zniszczyć główny statek wrogów) oraz „Dogfight” (typowy TDM). Tytuł ma jednak zauroczyć graczy za pomocą rozgrywki, która będzie przystępna i zarazem satysfakcjonująca.

Star Wars: Squadrons nie zaoferuje jakichkolwiek mikrotransakcji, a premiera gry na trzech platformach (PlayStation 4, Xbox One i PC) odbędzie się 2 października. Produkcja otrzyma także wsparcie gogli VR (PSVR i PC) oraz możliwość latania za pomocą klasycznych joysticków.

Tagi: Electronic Arts Star Wars Star Wars: Squadrons