Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.06.2020 08:30
Demon's Souls Remake
2457V

Demon's Souls Remake "jest oszałamiający". Gra ma zachwycić jakością i wyglądem

Wygląda na to, że fani gier od FromSoftware dostaną kolejnego znakomitego przedstawiciela gatunku. Remake kultowej gry jest podobno niesamowity. 

Demon's Souls Remake to jedna z większych niespodzianek PS5 The Future of Gaming, które miało miejsce w miniony czwartek. Choć wcześniej dało się słyszeć pogłoski, to wiele osób nie chciało w nie uwierzyć, albowiem studio nie ujawniało żadnych wcześniejszych, oficjalnych przekazów na ten temat. 

Teraz wiemy już, że Demon's Souls Remake zmierza na PlayStation 5 i wiele wskazuje na to, że może nas zachwycić. Już wstępne porównanie z wersją, która debiutowała ponad dekadę temu, obrazuje, jak ogromny postęp zaliczyła branża gier w kontekście grafiki. Teraz świetny poziom gry potwierdziła osoba, która miała okazję w nią grać, a więc Eric Lempel, szef marketingu w PlayStation:

Miałem szczęście, że go zobaczyłem [Demon's Souls Remake- przyp. red.] i trochę zagrałem. Jest absolutnie przepiękny i oszałamiający. Gdy ludzie to zobaczą, w szczególności fani, będą zachwyceni! Jeśli będą tacy, którzy nie grali, to pojawi się świetna okazja, by, nadrobić!

Cóż, bez wątpienia zwiastun prezentował się pięknie, więc pozostaje czekać, aż dostaniemy pierwsze materiały z rozgrywki, albo sami będziemy mieli okazję spróbować swoich sił w nadchodzącym projekcie!

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/06/12/play-has-no-limits-digging-deeper-into-yesterdays-ps5-announcements/?

Tagi: Demon's Souls FromSoftware Namco Bandai Partners