Iza Łęcka Iza Łęcka 12.06.2020 07:35
Demons souls porównanie
2643V

Demon's Souls na wstępnym porównaniu. Twórcy opracują grę od podstaw i zapewnią 2 tryby graficzne

Sony ujawniło nowe wydanie Demon's Souls, które zmierza już na PS5. Na pierwszym zwiastunie mogliśmy zobaczyć kilka znanych bestii, co stało się podstawą do stworzenia najnowszego porównania dwóch wydań.

Demon's Souls zmierza na PS5 w pełnej chwale! Za grę odpowiada Bluepoint Games oraz Japan Studio: zespoły zajmują się „całkowitym przebudowaniem od podstaw” produkcji znanej z PlayStation 3.

Mówiąc o ulepszeniach,  możemy liczyć na wsparcie ray tracingu, a podczas rozgrywki wybierzemy jeden z dwóch trybów graficznych: ten pierwszy zajmie się zapewnieniem wyższej rozdzielczości (czy możemy liczyć na 4K?), a drugi zaoferuje lepszą płynność animacji.

Graczom zostanie również zaoferowany „Fractured Mode”, który jak dotąd nie został szczegółowo scharakteryzowany. Więcej szczegółów na temat zaoferowanych nowości usłyszymy w przyszłości, tymczasem już teraz możemy zerknąć na wstępne porównanie oprawy. Na opublikowanym przez Sony materiale ujrzeliśmy kilka znanych bestii, które zostały zestawione ze swoimi pierwowzorami z PS3.

Sprawdźcie także pierwszy zwiastun nowego Demon's Souls oraz poznajcie wszystkie ogłoszenia z The Future of Gaming.

Źródło: YouTube.com + https://www.forbes.com/sites/erikkain/2020/06/11/demons-souls-is-coming-to-playstation-5

Tagi: Demon's Souls FromSoftware Namco Bandai Partners playstation 5 ps5