Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 00:16
Demon's Souls
2821V

Demon's Souls na PS5! Zwiastun wygląda wybornie

Bluepoint Games od miesięcy pracuje nad tajną produkcją przygotowywaną na PS5. Sony potwierdziło grę, deweloperzy wspomnieli o projekcie, ale w końcu możemy spojrzeć na pozycję. Pozycja jest najważniejszym tytułem w historii utalentowanego studia.

Bluepoint Games od lat pracuje nad portami gier Sony. To właśnie ten zespół odpowiadał za między innymi God of War Collection, The Ico & Shadow of the Colossus Collection, Uncharted: The Nathan Drake Collection, Gravity Rush Remastered, ale to Shadow of the Colossus pokazał kunszt studia. Deweloperzy otrzymali zgodę na pełne odświeżenie gry, które zostało bardzo dobrze przyjęte przez wielu graczy.

Demon's Souls na PS5

Trzeba przyznać, że kolejny raz informatorzy nie zawiedli. Demon's Souls zmierza na PS5 i jest przygotowywany przez Bluepoint Games. Nad projektem czuwa Shuhei Yoshida, który zapowiedział materiał i podkreślił, że gra jest bliska jego sercu.

Pierwszy zwiastun nie pozwala graczom spojrzeć na czysty gameplay, jednak co warto odnotować – widzimy tutaj znanych przeciwników. Jeśli spędziliście mnóstwo czasu z tym IP i umieraliście w Demon's Souls, to na pewno Waszą uwagę przykuło przynajmniej kilka bestii, z którymi teraz zmierzymy się na PlayStation 5.

Tagi: Bluepoint Games demon's souls FromSoftware Namco Bandai Partners PlayStation 5 PS5