Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2020 16:33
Cyberpunk 2077 V
1936V

Świat Cyberpunka 2077 w Polsce. Gracze mogą już zamawiać oficjalną książkę o świecie gry

Gracze wyczekujący na Cyberpunka 2077 mogą zainteresować się kolejną publikacją. Na rodzimy rynek trafi „oficjalna książka o świecie gry”, która ma zawierać kompletne informacje dotyczące tytułu. Publikację można już zamawiać.

Już wcześniej informowaliśmy naszą społeczność o oficjalnym poradniku Cyberpunka 2077, ale to nie jedyna książka przygotowana na premierę gry CD Projekt RED. Dark Horse za sprawą rodzimego studia opracowało „Świat Cyberpunk 2077”.

Twórcy kompendium Wiedźmina, wzięli na warsztat kolejne IP i zapraszają graczy na „obszerne studium wiedzy o uniwersum Cyberpunka 2077”. Książka to bogato ilustrowany przewodnik, który zaprosi graczy do futurystycznej, tętniącej życiem metropolii Night City.

„Ta starannie przygotowana pozycja zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o historii, postaciach i świecie długo oczekiwanej gry. Wkrocz w rok 2077, do świata, gdzie przemoc, ucisk i cybernetyczne wszczepy są nie tylko codziennością, lecz także koniecznymi środkami do osiągnięcia celu. Odkrywaj poszczególne dzielnice, gangi i historię Night City. Dowiedz się wszystkiego o technologiach jutra, poznając cyberwszczepy, broń i pojazdy Cyberpunka 2077.”

Będzie to ciekawe podsumowanie informacji, które powinno przygotować graczy na nowy świat. Oficjalna książka będzie dostępna w Polsce od 2 września, więc przed samą premierą produkcji CD Projekt RED otrzymacie szczegóły dotyczące tytułu. 

Świat Cyberpunka 2077 w Polsce

Warto przypomnieć, że wczoraj pojawiły się kolejne konkrety dotyczące Cyberpunka 2077. Twórcy wspomnieli między innymi o rozbudowie gry względem Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Już w najbliższy piątek startują zamówienia przedpremierowe na Cyberpunka 2077 - gracze mogą zgarnąć między innymi ładne steelboki.

Świat Cyberpunka 2077 okładka

Źródło: Dystrybutor

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077