Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2020 16:48
Cyberpunk 2077 V
1326V

Cyberpunk 2077 z nowymi szczegółami. Więcej opcji rozwiązania misji i brak wielu znaczków na mapie

CD Projekt RED chce mieć pewność, że gracze poczują wielką wolność podczas wykonywania misji w Cyberpunku 2077. Gra zaoferuje trzy razy więcej możliwości zakończenia zadań względem Wiedźmina 3.

Pierwsi gracze już otrzymali w swoje łapy Xboksa One X w wersji Cyberpunk 2077 i fani CD Projektu RED mogą teraz w spokoju wyczekiwać na premierę. Deweloperzy chcą oczywiście odpowiednio podgrzać atmosferę przed debiutem gry, więc udzielają kolejnych wywiadów i biorą udział w podcastach. To dzięki nim poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące pozycji.

W Cyberpunk 2077 natrafimy na znacznie lepiej zaprojektowane poziomy – twórcy są przekonani, że skok jakościowy jest porównywalny do tego, jaki zobaczyliśmy pomiędzy Wiedźminem 2 i Wiedźminem 3.

Deweloperzy tym razem nie zapewnią nam mapy przeładowanej znaczkami, które jak wiadomo mogą przytłoczyć. CD Projekt RED zrezygnował z „beczek” (mniej istotnych znaczników) i chce prezentować graczom tylko najważniejsze informacje.

Polacy skupili się również na tym, by gracze podczas rozwiązywania zadań poczuli ogromną swobodę. Studio przygotowało trzy razy więcej opcji na rozwiązanie misji w Cyberpunku 2077 względem Wiedźmina 3. W zasadzie jedynie śmierć może sprawić, że quest nie zostanie poprawnie zakończony.

W Cyberpunk 2077 nie znajdziemy także misji, które mocno irytowały graczy w trzeciej przygodzie Geralta. Twórcy nie zapewnią nudnych i podobnych zadań związanych ze zmysłami głównego bohatera. Polacy chcą w tym wypadku zapewnić zaoferować nową jakość rozgrywki. To właśnie z tego powodu zrezygnowano z typowych rozwiązań dla misji – autorzy nie posiadali schematów.

Przedstawiciele CD Projektu RED wiedzieli o roli Keanu Reevesa przez rok, ale nikt nie zdradził szczegółów, więc udało się utrzymać niespodziankę w sekrecie. Gracze mogą także liczyć na znacznie poprawioną walkę wręcz (względem zwiastuna z E3).

Nad Cyberpunkiem pracuje przynajmniej 701 osób, ponieważ CD Projekt RED przygotował „ponad 700 stacji roboczych”, na których został zainstalowany Cyberpunk 2077, by deweloperzy w czasach pandemii mogli opracowywać grę z własnych domów.

Źródło: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/gycl3c/a_list_of_all_things_i_found_important_from/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077