Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.05.2020 13:10
Cyberpunk 2077 poradnik
3204V

Cyberpunk 2077 z oficjalnym poradnikiem! Ruszyła przedsprzedaż kolekcjonerskiej książki

Wczorajszego wieczora w ofercie wielu sklepów pojawił się oficjalny, kolekcjonerski poradnik do wyczekiwanego hitu od CD Projekt RED. Pierwszy w historii poradnik Piggyback po polsku, więc gratka dla wszystkich fanów, którzy mogą już składać zamówienia!

Cyberpunk 2077 to przez sporą rzeszę graczy najbardziej wyczekiwana gra tego roku. Nie można się temu dziwić, twórcy zdążyli już udowodnić swoją wysoką klasę, a dotychczasowe materiały tylko utwierdzają nas w przekonaniu odnośnie do tego, że szykuje się ogromny hit- obiecano już nawet brak mikropłatności

Machina marketingowa chodzi na najwyższych obrotach, a twórcy postanowili przyszykować coś, co musi trafić w ręce wszystkich fanów! W polskich sklepach pojawiły się wczoraj, późnym wieczorem, oferty zakupu kolekcjonerskich poradników do nadchodzącej gry od CD Projekt RED! Co trzeba nadmienić, jest to pierwsze w historii wydanie Piggyback w naszym ojczystym języku!

Trzeba przyznać, że okładka prezentuje się bardzo przyjemnie. W środku mają się natomiast znaleźć różnorakie informacje o samej produkcji- od opisów misji, przez biogramy postaci, aż po mechanikę oraz analizę ścieżek fabularnych. Jednym słowem "wszystko" (co w poradnikach powinno się znaleźć :)). 

Jak możemy przeczytać na witrynach sklepów, książka oprawiona została w twardą okładkę, a objętościowo liczy sobie 368 stron. Cóż, będzie co czytać i bez wątpienia jest to prawdziwa gratka dla wyczekujących cyberpunkowej przygody! Premiera przewidziana została na 17 września 2020 roku

Cena takiej przyjemności waha się w zależności od sklepu, ale nie przekracza 110 złotych. Najtaniej można ją dorwać aktualnie na MUVE.pl, gdzie kosztuje 99,99 zł. Warto zaznaczyć, że cena, za jaką możemy nabyć poradnik w Polsce jest najniższą na świecie!

Cyberpunk 2077 poradnik

 

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077