Iza Łęcka Iza Łęcka 20.05.2020 11:15
V z Cyberpunka 2077
1766V

Cyberpunk 2077 otrzyma różne steelboki. Dystrybutor zapowiada Zestawy Przedsprzedażowe

Premiera Cyberpunka 2077 zbliża się wielkimi krokami, dlatego też polski dystrybutor ujawnił ofertę na niektóre zestawy. Do wyboru graczy zostały oddane zestawy z aż trzema różnymi steelbooki, a do niektórych zamówień będą dodawane breloki oraz plakat.

Ostatnie miesiące przez debiutem Cyberpunk 2077 to intensywny okres dla dystrybutorów i sklepów, które przeróżnymi ofertami zachęcają graczy do składania zamówień przedpremierowych. Już od 12 czerwca po kupieniu Zestawów Przedsprzedażowych, będą dostępne trzy różne steelbooki :

  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w salonach Empik gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Voodoo Boys;
  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w sklepach Media Expert gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Valentinos;
  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w sklepach Euro RTV AGD oraz Media Markt gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Maelstrom;

To jednak nie koniec, ponieważ w wybranych sklepach Media Expert i Media Markt odbierzecie plakat, a do zakupów dokonanych w wybranych sklepach internetowych dodawany będzie oryginalny brelok. Obie oferty są dostępne do wyczerpania zapasów.

Trzeba przyznać, że gadżety prezentują się całkiem klimatycznie, pozostaje więc mieć nadzieje, że będą dostępne również w normalnej sprzedaży. Wcześniej na portalu prezentowaliśmy oficjalny poradnik oraz specjalne figurki. Polscy gracze mogą się przygotować na wrześniową premierę Cyberpunk 2077.Cyberpunk 2077 przedsprzedaż 1

Cyberpunk 2077 przedsprzedaż 2

Cyberpunk 2077 przedsprzedaż 3

Cyberpunk 2077 przedsprzedaż 4

Cyberpunk 2077 przedsprzedaż 5

Cyberpunk 2077 przedsprzedaż 6

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077