Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2020 19:04
Far Cry 6
3193V

Far Cry 6 potwierdzony przez kolejne źródło. Gra zostanie wkrótce ujawniona

Ubisoft ma szykować się do ujawnienia Far Cry 6. Produkcja podobno tym razem nie zaprowadzi graczy do Stanów Zjednoczonych, ale informatorzy wciąż nie potwierdzają ostatecznego umiejscowienia wydarzeń.

Ubisoft przygotowuje się do prezentacji wielu mocnych gier AAA i prawie wszystkie produkcje mają trafić na rynek do 31 marca 2021 roku. Na liście francuskiego producenta i wydawcy wciąż znajduje się jedna, niepotwierdzona oficjalnie gra, ale kolejne źródło jest przekonane, że nadciąga Far Cry 6.

Dziennikarze Gamereactora otrzymali wiadomość dotyczącą nowej przygody w otwartym świecie. Far Cry 6 ma zadebiutować przed kwietniem 2021 roku i pokaz gry odbędzie się na lipcowym Ubisoft Forward. Zdaniem dziennikarzy, nowa pozycja nie zostanie umiejscowiona w Stanach Zjednoczonych.

Już wcześniej o Far Cry 6 wypowiedział się Jason Schreier, który postanowił ujawnić tytuł przed oficjalną prezentacją. W kwietniu na temat gry wypowiedział się Michael Mando – aktor wcielający się w Vaasa zasugerował, że wkrótce może powrócić do tej wyjątkowej roli.

Należy oczywiście pamiętać, że Ubisoft szykuje bardzo bogatą końcówkę roku finansowego (do 31 marca 2021 roku). Firma w tym czasie wyda między innymi: Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Rainbow Six Quarantine oraz Gods and Monsters.

Źródło: https://gamingbolt.com/far-cry-6-to-be-revealed-in-july-rumour

Tagi: Far Cry Far Cry 6 Ubisoft Ubisoft Forward