Far Cry 6 zostanie połączone z Far Cry 3? Vaas może powrócić

Plotka
8742V
Far Cry 6 zostanie połączone z Far Cry 3? Vaas może powrócić
Wojciech Gruszczyk | 24.04.2020, 23:59

Ubisoft jeszcze w tym roku musi zapowiedzieć nową odsłonę serii Far Cry. Deweloperzy pracują nad tajnym tytułem, który niespodziewanie może zostać połączony w Far Cry 3. Taką sytuację zasugerował Michael Mando – aktor miał okazję wcielić się w Vaasa i wspomniał o powrocie do uniwersum.

Ubisoft wciąż nie zdradził swoich wszystkich planów na 2020 rok, ale wydawca ma pracować nad między innymi Far Cry 6. O tajnym tytule w swoim czasie wspomniał Jason Schreier, który choć zniszczył zapowiedź francuskiego studia, to jednak postanowił uspokoić graczy wyczekujących na powrót marki Splinter Cell.

Far Cry 6 zadebiutuje w następnych miesiącach i gra może zostać połączona z Far Cry 3 – taką sytuację zasugerował Michael Mando. Aktor odpowiedzialny za rolę Vaasa Montenegro udzielał wypowiedzi podczas sekcji AMA (Ask Me Anything) i w trakcie dyskusji miał okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi marki Ubisoftu:

„Dziękuję bardzo! Vaas jest moją pokrewną duszą – współtworzenie tej postaci jest czymś, co zawsze będzie mi drogie. Nadal jestem rozpoznawany jako Vaas i nadal czuję mnóstwo uczuć do tej postaci – sprawia, że jestem bardzo szczęśliwy. Kto wie... może niedługo powtórzę tę rolę?:p”

Jeśli graliście w Far Cry 3 to na pewno kojarzycie, jak skończył Vaas, więc nie możemy tutaj raczej mówić o prostej kontynuacji. Może coś na wzór spin-offu lub przedstawienia wydarzeń na nowo? Trudno tak naprawdę powiedzieć, ale jak widać Michael Mando wciąż pamięta o tym IP i chętnie do niego wróci.

Michael Mando w ostatnich latach wystąpił w między innymi „Spider-Man: Homecoming” czy też „Better Call Saul”. Aktor w zasadzie trafił tylko do dwóch gier – wspomnianego Far Cry 3 oraz Shaun White Skateboarding.

Szybki rozwój marki Far Cry nie powinien nikogo dziwić. Far Cry 5 zostało docenione przez graczy i osiągnęło ogromny sukces, a w 2018 roku powstało nawet specjalne studio (Ubisoft Berlin), które ma zajmować się rozwojem tylko tego IP.

Źródło: https://www.ign.com/articles/far-cry-6-vaas-return

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper