Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2020 18:16
Assassin's Creed Valhalla
1800V

Ubisoft Forward zapowiedziane. Twórcy Assassin's Creed zapraszają na swoje wydarzenie

Ubisoft właśnie potwierdził dobrą wiadomość dla wszystkich fanów wielkich światów. Wydawca i producent jest gotowy do zaprezentowania swoich gier i firma zaprasza wszystkich graczy na Ubisoft Forward. Będzie to wielkie wydarzenie, podczas którego na pewno zobaczymy gameplay z Assassin's Creed Valhalla.

Nie możemy liczyć w tym roku na wielką konferencję Ubisoftu na E3 2020, więc wydawca i producent zorganizuje specjalne, cyfrowe wydarzenie. Impreza odbędzie się 12 lipca. Jak widać, francuska korporacja, to kolejna firma, która ominie czerwiec, by w następnym miesiącu przedstawić wszystkie szczegóły dotyczące nowych i ekscytujących gier.

Trzeba pamiętać, że Ubisoft ma do końca roku zapewnić kilka naprawdę dużych pozycji. Firma do 31 marca 2021 roku zaoferuje:

  • Watch Dogs Legion
  • Rainbow Six Quarantine
  • Gods & Monsters
  • The Settlers
  • Roller Champions
  • Assassin's Creed Valhalla

Na liście brakuje jeszcze jednej gry, która według informacji Jasona Schreiera ma zostać udostępniona w 2020 roku: Far Cry 6. Jak wiadomo tytuł wciąż nie został wspomniany przez Ubisoft, więc trudno naprawdę powiedzieć, czy firma nie zdecyduje się przełożyć premiery.

Ramówka już teraz jest gorąca, a możemy mieć pewność, że firma szykuje także pewne niespodzianki. To na pewno na tej imprezie zobaczymy pełny gameplay z Assassin's Creed Valhalla.

Źródło: Twitter: Ubisoft

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla Rainbow Six Quarantine Ubisoft Ubisoft Forward Watch Dogs Legion