Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2020 18:49
Mafia Edycja Ostateczna
2806V

Mafia Edycja Ostateczna i Mafia Trylogia do kupienia w Polsce. Pudełkowe wydania w dobrej cenie

2K Games zapowiedziało odświeżenie Mafii oraz wrzucenie całej trylogii do jednego zestawu, a już teraz możecie zamówić pudełkowe wydania Mafii Edycji Ostatecznej oraz Mafii Trylogii. Ceny tym razem nie odstraszają, więc pewnie znajdą się gracze zainteresowani produktami.

Mafia Edycja Ostateczna może okazać się prawdziwym spełnieniem marzeń dla fanów marki. 2K Games chce zaoferować pełny remake (sprawdźcie porównanie!), który nie tylko otrzyma usprawnioną oprawę, ale również zostanie dopieszczony pod względem zawartości. Twórcy zadbają o między innymi rozbudowę świata i zajmą się rozszerzeniem historii. Gra będzie dostępna dopiero w sierpniu, ale już teraz możecie zamówić pudełko – wydanie fizyczne zostało wycenione na 149 zł.

W sklepach pojawiła się także Mafia Trylogia i w tym wypadku otrzymamy trzy części gry (pełny remake Mafii, odświeżoną Mafię 2, wypakowaną treścią Mafię 3) i taki zestaw został wyceniony na 219 zł. W tym wypadku zainteresowani otrzymają zestaw tytułu, który może trafić w gust wielu odbiorców

Mafia – Edycja Ostateczna

Mafia Trylogia:

Trzeba przyznać, że 2K wpadło na odrobinę dziwny pomysł związany z Mafią... Choć osobiście wciąż wierzę, że to tylko i wyłącznie początek, a pod koniec roku wydawca zapowie pełnoprawną Mafię 4, która trafi już na nową generację.

Źródło: https://lowcygier.pl/preordery/mafia-edycja-ostateczna-i-mafia-trylogia-na-playstation-4-oraz-xbox-one-dostepne-w-przedsprzedazy-w-rtv-euro-agd/

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia: Definitive Edition