Iza Łęcka Iza Łęcka 20.05.2020 09:21
Mafia porównanie
8343V

Mafia: Edycja Ostateczna na porównaniu wygląda wspaniale. Gra otrzyma polską lokalizację

Doczekaliśmy się prezentacji Trylogii Mafii - gracze mogą już wyruszyć na klimatyczne ulice miast, by budować swoją pozycję w gangsterskim półświatku. Najbardziej oczekiwana część zestawu zostanie udostępniona dopiero w sierpniu, jednak pierwsze porównanie dobitnie pokazuje, że deweloperzy zapewnią solidny remake.

Mafia: Edycja Ostateczna jest częścią trylogii Mafii - 2K Games jak dotąd udostępniło Mafia 2: Edycja Ostateczna i Mafia 3: Edycja Ostateczna. Nasza redakcja już sprawdziła odświeżoną przygodę Vito, a gracze mogą za darmo pobierać rozszerzenia do Mafii 3.

28 sierpnia odbędzie się premiera Mafia: Edycja Ostateczna, a debiut tej części rozbudza największe podekscytowanie wśród sympatyków gangsterskiego uniwersum. 2K Games zdecydowało się na pełne odświeżenie gry, które „pod każdym względem ulepsza uwielbiany przez fanów klasyk”:

„Część pierwsza sagi kryminalnej, Mafia: Edycja Ostateczna , to całkowite odświeżenie oryginalnej gry, która została wydana w roku 2002 i spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem krytyków. Wersja ta pod każdym względem ulepsza uwielbiany przez fanów klasyk. Stworzony od zera, jest to wierny, ale rozszerzony o 4K i HDR remake, który nie tylko zdecydowanie odświeża grafikę i rozgrywkę oryginału, ale też rozbudowuje fabułę i dodaje do miasta Lost Heaven z lat 30. XX wieku nowe funkcje, takie jak motocykle czy kolekcje.”

Wydawca potwierdza przygotowanie polskiej lokalizacji. Nie możemy liczyć na pełny dubbing, bo ten zostanie udostępniony w językach angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, czeskim i rosyjskim, jednak 2K Games zapewni polskie napisy.

Najnowsze porównanie daje przedsmak wielkiemu wysiłkowi, jaki deweloperzy włożyli w nadanie drugiego życia produkcji, która pierwotnie zagościła na rynku prawie 20 lat temu. To wstępny materiał, jednak już podczas PC Gaming Show, które odbędzie się 6 czerwca, zobaczymy czysty gameplay.

Sprawdźcie także porównanie Mafii 2:

Źródło: https://mafiagame.com/pl-PL/news/mafia-trilogy-faq

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia: Definitive Edition