Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2020 18:02
Mafia Edycja Ostateczna
3153V

Mafia Trilogy na zwiastunach, a Mafia 2 debiutuje. Dla kogo Ostateczne Edycje za darmo?

2K Games właśnie potwierdziło wszystkie przecieki. Wydawca zaprezentował trylogię Mafii, przedstawił zwiastuny oraz ujawnił szczegóły. Już dzisiaj możecie zagrać w Mafię 2 w Edycji Ostatecznej oraz w powracającą Mafię 3.

2K Games w ubiegłym tygodniu potwierdziło plotki i zapowiedziało Mafia Trilogy. Następnie rozpoczął się festiwal przecieków, ponieważ Mafia Edycja Ostateczna i Mafia 2 Edycja Ostateczna trafiły na Xbox Live. Dzisiaj przedstawiliśmy nawet gameplay z powracającej Mafii 3 oraz mogliście sprawdzić rozgrywkę z poprawionego wydania Mafii 2.

Teraz możemy potwierdzić wszystkie szczegóły. Pierwsza Mafia powróci 28 sierpnia i jest to pełny remake – wydawca informuje o grze jako „stworzonej od podstaw”, co w zasadzie zostało już potwierdzone na pierwszych materiałach. Twórcy zadbali także o poprawienie scenariusza (nowe dialogi), dorzucają do całości zupełnie nowe przerywniki filmowe oraz zadbali o odświeżenie rozgrywki (funkcje i mechaniki) – tytuł działa na silniku Mafii 3. Mafia Edycja Ostateczna zostanie zaprezentowana 6 czerwca na PC Gaming Show.

Natomiast Mafia 2 powraca jako Ultra HD Remaster i gracze mogą w tym wypadku liczyć na rozgrywkę w 4K. W zestawie pojawia się także Mafia 3, która jednak nie została w żaden sposób odświeżona.

Mafia 2 Edycja Ostateczna i Mafia 3 Edycja Ostateczna debiutują dzisiaj i jeśli posiadacie Mafię 2 na Steam, to otrzymacie za darmo aktualizację do nowego wydania. Jeśli macie Mafię 3 na PlayStation 4, Xboksie One lub Steam, to również zgarniecie Edycję Ostateczną. Zestaw zawiera wcześniej wydane rozszerzenia.

Gry kupicie osobno lub możecie zdecydować się na pełen pakiet – oczywiście pierwszą Mafię otrzymacie dopiero po premierze. Za kompletowanie tytułów, otrzymacie nawet ubrania dla bohaterów, dodatkowe samochody i skórki do broni.

Gdzie można kupić? 

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: 2K Games mafia Mafia 2 Mafia 2 Edycja Ostateczna Mafia 3 Mafia 3 Edycja Ostateczna Mafia Edycja Ostateczna