Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.05.2020 13:30
Ant-Man 3 nowe informacje
655V

Ant-Man 3. Aktor zdradza, że już niedługo dostaniemy zupełnie nowe informacje na temat filmu

Wygląda na to, że choć na ten moment o trzeciej części Ant-Mana nie wiemy praktycznie nic, to ten stan rzeczy może się zmienić szybciej, niż myślimy! 

"Ant-Man 3" nie sprawia, że fani przeskakują z nogi na nogę w oczekiwaniu na premierę. Dwie poprzednie odsłony spotkały się z umiarkowanym, jak na standardy Disneya, przyjęciem. Wiele osób zarzucało drugiej odsłonie zbyt sztampowy humor i banalną fabułę. 

Od ubiegłorocznego listopada wiemy już, że trzecia odsłona oficjalnie powstaje. I pomimo potwierdzenia planów przez Studio Myszki Miki, nie dostaliśmy daty premiery. Możemy natomiast domniemać, kiedy (w przybliżeniu) film zadebiutuje na ekranach kin. Początkowo wszystko wskazywało na rok 2022, ale teraz, po licznych przesunięciach spowodowanych obecną sytuacją, bezpieczniej będzie założyć, że Scott Lang wejdzie w strój dopiero w 2023.

Wiele wskazuje jednak na to, że oficjalną informację możemy dostać już niedługo. Istnieje też szansa, że poznamy bliżej wątek fabularny, jaki poruszony zostanie w produkcji. Podczas sesji Q&A na swoim Instagramie, Michael Douglas, filmowy Hank Pym, poruszył temat kontynuacji:

Nie mogę o tym rozmawiać! Chłopaki z Marvela potraktowaliby mnie bronią pneumatyczną. Myślę jednak, że musicie trzymać się mocno, bo nowe informacje pojawią się naprawdę niedługo! 

Jest to bez wątpienia świetna informacja dla fanów i może być jednocześnie drugą (po poznaniu nazwisk twórców), która rzuci nieco światła na produkcję "Ant-Mana 3"! Gdy tylko będzie coś wiadomo, od razu Was o tym poinformujemy. 

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/ant-man-3-news-coming-soon-michael-douglas-says/

Tagi: Ant-Man 3 Disney MCU Michael Douglas