Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2019 22:29
Ant-Man 3
820V

Ant-Man 3 oficjalnie. Znamy pierwsze szczegóły

Od kilku tygodni pojawiały się plotki, według których Marvel planuje przygotowanie trzeciej części „Ant-Mana”. Teraz możemy potwierdzić – film powstanie. Znamy nawet wstępne informacje dotyczące projektu.

O „Ant-Man 3” słyszeliśmy już kilkukrotnie, ale w końcu mamy oficjalną wiadomość. Marvel ponownie zaprosił do współpracy Peytona Reeda, który miał okazję wyreżyserować „Ant-Man” i „Ant-Man i Osa”, czyli dwie pierwsze odsłony cenionej serii.

Głównym bohaterem będzie oczywiście ponownie Paul Rudd, który już piąty raz wcieli się w Scotta Langa – choć liczba ta może się zmienić, jeśli w międzyczasie bohater gościnnie zawita do innych filmów z Marvel Cinematic Universe.

Nie znamy aktualnie daty premiery, ale według źródeł The Hollywood Reporter – zdjęcia mają rozpocząć się pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku. W tej sytuacji premiera może odbyć się dopiero w 2022 roku. Redakcja dotarła także do informacji, według których „Doctor Strange in the Multiverse of Madness” oraz „Thor: Love and Thunder” będą kręcone przed „Ant-Man 3”.

„Ant-Man” zarobił 519,3 mln dolarów, a „Ant-Man i Osa” wygenerował 622,7 mln dolarów. Pierwszy film kosztował 130 mln dolarów, a drugi od 162 do 195 mln dolarów.

4 faza Marvel Cinematic Universe

Tagi: ant-man ant-man 3 Marvel Marvel Cinematic Universe