Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.04.2020 11:00
Ant-Man 3 od scenarzysty Ricka & Morty'ego
630V

Ant-Man 3. Za scenariusz odpowie jeden z twórców serialu Rick & Morty

Wygląda na to, że Marvel zamierza jeszcze podkręcić poziom komizmu w filmowej serii o Ant-Manie. Najlepiej świadczy o tym nowy angaż do spraw scenariusza. 

"Ant-Man 3" to jeden z tych filmów Disneya, na który panuje raczej umiarkowane oczekiwanie. Dwie poprzednie odsłony spotkały się z umiarkowanym, jak na MCU, przyjęciem. Komizm prezentowany w filmie nie porwał wszystkich, więc jeśli miałby on dalej odgrywać ogromną rolę w filmie, to trzeba było go nieco podrasować. 

I tak właśnie zamierzają uczynić twórcy. Jak donosi The Hollywood Reporter, prace nad scenariuszem do trzeciej odsłony filmu o Ant-Manie rozpoczął Jeff Loveness. Jeśli nazwisko nic Wam nie mówi, to jest to człowiek, który pisze aktualnie odcinki "Ricka & Morty'ego", a wcześniej odpowiadał za scenariusz do kilku komiksów Marvela, programów Jimmy'ego Kimmela oraz gal Oscarów i Emmy. 

Za reżyserię kolejnej części przygód Scotta Langa ponownie odpowie Peyton Reed, a w samego głównego bohatera wcieli się oczywiście znów Paul Rudd. Data premiery film przewidywana była na 2022 rok, ale ostatnio wiele się pozmieniało. Z powodu koronawirusa wszystkie produkcje Marvela zostały przesunięte o "jedno oczko". 

Jak zapatrujecie się na taki angaż? Widzicie w tym szansę na ogromny sukces projektu? Dajcie znać w komentarzach! 

Warto przeczytać również:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/ant-man-3-finds-writer-rick-morty-scribe-1288461

Tagi: Ant-Man 3 MCU Rick & Morty