Iza Łęcka Iza Łęcka 29.04.2020 09:27
Valentinos Cyberpunk 2077
1075V

Cyberpunk 2077 z gangiem Valentinos. CD Projekt RED publikuje kolejną zajawkę

CD Projekt RED kontynuuje prezentację gangów z Night City. W całym zestawieniu klimatycznych ekip nie można było zapomnieć o „Valentinos”, którzy wystąpili już w Cyberpunku 2020. Ponownie przedstawiciele „rodziny” będą siać postrach w mieście, jednocześnie uwodząc najpiękniejsze kobiety.

W dzielnicach Night City postrach sieje wiele organizacji, które pod swoimi jurysdykcjami mają poszczególne części miasta. Podczas poznawania Cyberpunka 2077 otrzymamy szansę współpracowania z niektórymi, więc CD Projekt RED już nie pierwszy raz raczy nas krótkimi zajawkami dotyczącymi grup.

Valentinos to „gang pozerów”, których celem jest zdobycie i uwodzenie najbardziej atrakcyjnych kobiet w Night City. Im bardziej nieosiągalna zdobycz, tym atrakcyjniejsza wydaje się nagroda - przedstawiciele Valentinos więc nie przebierają w środkach i są niezwykle zdecydowani. Grupa kontroluje rejony Heywood i najczęściej nie stanowi zagrożenia. Jedynie mężowe tych piękniejszych kobiet w mieście mają problem.

„Kontrolująca latynoskie rejony Heywood ekipa Valentinos to jeden z największych gangów Night City. Jednak oni określają siebie jako coś ważniejszego — rodzinę związaną wiekowymi tradycjami i nienaruszalnym kodeksem moralnym, w której honor i sprawiedliwość to kwestie śmiertelnie poważne.”

W Cyberpunku 2077 Valentinos jest jednym z największych gangów. CD Projekt RED podkreśla, że członkowie grupy są związani silnymi więzami i stuletnią tradycją. Dla nich najważniejsze są takie wartości jak honor, sprawiedliwość i braterstwo. W 2077 roku Valentinos zmienili strukturę gangu i posiadają w swoich szeregach głównie Latynosów, a czas spędzają głównie na imprezowaniu i wyścigach.

Wcześniej deweloperzy potwierdzili, że w Cyberpunk 2077 pojawią się: The Mox, 6th Street, Arasaka Corp., Animals oraz Kang-Tao.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077