Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2020 15:28
Cyberpunk 2077 zły V
1051V

Cyberpunk 2077 prezentuje kolejny gang. Poznajcie weteranów wyjętych spod prawa

Cyberpunk 2077 będzie przeładowany różnymi grupami społecznymi, które spotkamy podczas przemierzania Night City. Dzisiaj poznaliśmy 6th Street – członkowie frakcji postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i silną ręką rządzą w dzielnicy.

Nie brakuje ostatnio dobrych informacji dotyczących Cyberpunka 2077. Twórcy zakończyli główne prace nad grą, mogą ze spokojem dopracowywać kod przygotowując tytuł na wrześniową premierę, a osoby odpowiedzialne za marketing mają okazję do zaprezentowania kolejnych elementów tytułu.

Cyberpunk 2077 prezentuje 6th Street

Twórcy postanowili tym razem opowiedzieć o członkach „6th Street” – przedstawicielami tej frakcji zostali weterani czwartej Wojny Korporacyjnej, którzy byli zmęczeni bezradnością NCPD i postanowili wziąć sprawę w swoje ręce. Założeniami organizacji było zastąpienie policji, służenie i ochrona społeczności Vista del Rey, ale ich interpretacja prawa jest bardzo wątpliwa.

To dopiero druga grupa zaprezentowana przez CD Projekt RED i w zasadzie otrzymujemy wyłącznie opis z krótką animacją, ale szczerze? Chciałbym już pobiegać V po Night City i sprawdzić, jak różne organizacje będą reagować na mojego bohatera. Podejrzewam, że deweloperzy pozwolą nam wykonywać misje dla różnych grup zyskując tym samym ich przychylność, ale niestety – na takie atrakcje musimy zaczekać.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z CD Projekt RED:

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077