Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.04.2020 10:36
Cyberpunk 2077 Arasaka
1342V

Cyberpunk 2077. Twórcy przedstawiają kluczową organizację z gry

CDP RED prezentuje od pewnego czasu największych graczy w świecie Cyberpunka 2077 - to najważniejsze gangi, organizacje i megakorporacje tego niesamowitego uniwersum.

Po gangu 6th Street, który CDP RED przedstawiał tydzień temu, warszawskie studio przedstawia megakorporację Arasaka.

Chociaż Arasaka to jeden z głównych graczy w świecie systemu RPG, na którym bazuje gra, to jeszcze niedawno nie widzieliśmy, czy organizacja pojawi się w Cyberpunk 2077. Firma potwierdziła to ujawnioną w marcu tapetą, którą znajdziecie w tym miejscu. Dziś oczywiście otrzymujemy kolejny komunikat, że Arasaki nie zabraknie w Cyberpunk 2077.

"Arasaka Corp. to firma z rodzinnymi korzeniami wywodząca się z Japonii. Są znani z zapewniania zabezpieczeń dla korporacji, bankowości i usług prawnych. To jedna z najbardziej wpływowych megakorporacji w 2077; ich broń i pojazdy są jednymi z najbardziej poszukiwanych przez policję i siły bezpieczeństwa".

W grze możemy się spodziewać, że pracownicy Arasaki, która została zainspirowana m.in. yakuzą, będą występować głównie w roli czarnych charakterów. W końcu na oporze wobec megakorporacji opiera się narracja w szykowanym RPG-u Akcji.

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077