Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.04.2020 09:45
Cyberpunk 2077 gang Kang Tao
2571V

Cyberpunk 2077 z kolejną, krótką zajawką. Zapowiedziano niebezpieczny gang Kang-Tao

CD Projekt RED nie pozwala zapomnieć o swoim najgłośniejszym projekcie. Po tym, jak kilka dni temu zdradzono istnienie gangu "Animals", teraz przyszła pora na kolejną grupę! 

Cyberpunk 2077 to przez lwią część graczy najbardziej wyczekiwana gra tego roku. Fani odliczają już tygodnie do premiery, a ich zapału nie studzi nawet ciągłe przesuwanie premiery, na które wpływa cała masa różnych czynników. Z każdym kolejnym ogłoszeniem od CD Projekt RED, coraz bardziej można się jednak ugruntowywać w przekonaniu, że warto czekać.

Już kilka dni temu, na Twitterze, pojawiła się oficjalna zajawka dzikiego gangu, który zadebiutuje w grze. Mowa o "Animals", agresywnym ugrupowaniu z zachodniej Pacyfiki. Jasne było, że nie jest to jedna grupa antagonistów, która będzie w produkcji. Fakt ten potwierdziła najnowsza wrzutka od studia. Nadchodzą Kang-Tao, spece od bezpieczeństwa:

Kang-Tao to młoda, chińska firma specjalizująca się w technologii inteligentnych pistoletów i usługach bezpieczeństwa. Wspina się po szczeblach, na szczyt przemysłu zbrojeniowego, w niesamowitym tempie dzięki bezwzględnym wyborom, odważnej strategii i wsparciu ze strony rządu.

Biorąc pod uwagę ich specjalizację, niejednokrotnie będziemy mieli do czynienia z członkami gangu. Prawdopodobnie dane nam będzie korzystać z ich futurystycznych pukawek i całego wyposażenia bojowego, które może ułatwić funkcjonowania w Night City. Warto dodać, że swój własny "cyberpunkowy" sprzęt zaoferował niedawno Microsoft!

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077