Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2020 18:10
Cyberpunk 2077 Animals
1708V

Cyberpunk 2077 z dawką „dzikości”. CD Projekt RED zapowiada gang Animals

CD Projekt RED kontynuuje kampanię promocyjną prezentującą kolejne gangi z Cyberpunka 2077. W grze znajdziemy nie tylko przeładowanych wszczepami i technologią przestępców. Twórcy nie zapomnieli o Animalsach, którzy właśnie zostali zaprezentowani.

Cyberpunk 2077 zmierza spokojnie na rynek, ale CD Projekt RED nie zapomina o częstym przypominaniu światu o grze. Twórcy powoli przedstawiają kolejne gangi i w końcu nadszedł czas na Animalsów.

Członkowie Animalsów nie mierzą swojej siły przez kolejne wszczepy i nie wrzucają pod skórę nowych ulepszeń. Ten niebezpieczny gang preferuje bardziej zwierzęce dodatki i za pomocą hormonów frakcja dba o odpowiedni rozwój swoich napakowanych ciał:

„Animalsi to agresywny gang z zachodniej Pacyfiki. Zamiast tradycyjnych wszczepów jego członkowie korzystają z ultra-testosteronu, hormonów odzwierzęcych i innych suplementów wspomagających przyrost mięśni. Są nieobliczalni niczym dzikie zwierzęta — i cholernie z tego faktu dumni!”

Gang Animals ma w Night City specjalne zadanie, ponieważ członkowie tej organizacji przeciwstawiają się nielegalnemu handlowi narkotyków w mieście. Członkowie chętnie podejmują się między innymi pracy na bramkach w klubach nocnych, by z ukrycia móc namierzać kolejnych dilerów. Frakcja prowadzi wojnę z Voodoo Boys, ale jednocześnie korzysta z dobrych układów z grupą zadaniową do walki z przestępstwami w Night City, NetWatch.

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak informacji o Cyberpunk 2077, ponieważ Microsoft potwierdził specjalny sprzęt z motywem gry CD Projekt RED, a rodzime studio uspokoiło graczy zapowiadając, że pomimo problemów CDP wszystkie zamówienia przedpremierowe zostaną zrealizowane.

Źródło: Twitter CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077