Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2020 17:28
Cyberpunk 2077 kobieta na motorze
2544V

Cyberpunk 2077 rozpoczyna prezentację frakcji. Pierwsza chroni przed przemocą pracowników seksualnych

CD Projekt RED rozpoczyna prezentację frakcji zamieszkujących Night City. W Cyberpunku 2077 natrafimy na wiele ugrupowań, które w różny sposób podchodzą do wszczepów, pieniędzy, technologii czy też nawet udzielania usług seksualnych.

Mike Pondsmith stworzył bogate uniwersum, które teraz CD Projekt RED ma okazję rozwijać. Twórcy Cyberpunka 2077 pracują nad tytułem pod bacznym okiem autora serii, ale sam Amerykanin podkreślał wielokrotnie, że deweloperzy podchodzą do jego świata z odpowiednim szacunkiem.

CD Projekt RED chce mieć pewność, że każdy gracz będzie odpowiednio przygotowany na premierę Cyberpunka 2077, więc z tej okazji studio chce przedstawiać poszczególne frakcje – na dobry początek możemy poznać „The Mox”.

Cyberpunk 2077 prezentuje The Mox

Organizacja została założona w 2076 roku, więc jak możecie się łatwo domyślić, jest to zupełnie nowa grupa stworzona dla Cyberpunka 2077. Jej przedstawiciele działają na rzecz ochrony osób świadczących usługi seksualne – The Mox powstało po zabójstwie Elizabeth „Lizzie” Borden. Kobieta była właścicielką klubu ze striptizem, która uczciwie traktowała swoich pracowników i broniła ich przed przemocą.

Pojawienie się tej wiadomości to bardzo dobry znak. CD Projekt RED rozpoczyna kolejny etap promocji Cyberpunka 2077, więc możemy mieć nadzieję, że akurat ta premiera nie jest zagrożona. Do galerii dorzuciłem logotypy gangów.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z CD Projekt RED:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/04/cyberpunk-2077-the-mox/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077