Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 25.04.2020 16:09
destiny 2
690V

Destiny 2. Twórcy będą banować osoby, które boostował cheater

Bungie w swojej najnowszej notce udostępnionej na oficjalnym blogu gry Destiny 2 oznajmiło, że zajmują się obecnie banowaniem cheaterów oraz osób, które korzystają z ich usług.

Bungie ostatnio informowało o ogromnym skoku cheaterów w grze Destiny 2. Twórcy sieciowej produkcji oznajmili, że skupiają się obecnie na banowaniu osób używających wszelkich wspomagaczy ułatwiających rozgrywkę, o czym poinformowali nas za pomocą wpisu na oficjalnym blogu.

Dyrektor inżynieryjny, David Aldridge, ujawnił, że dużo środków jest obecnie kierowane na wykrywanie cheaterów. Od stycznia bieżącego roku ich liczba wzrosła o ponad 50%, z czego większość to osoby zagrywające się w Destiny 2 na komputerach osobistych. W minionym tygodniu liczba zbanowanych użytkowników wynosiła ponad 2100. 

Ważną informacją jest to, że Bungie zabiera się również za graczy, którzy korzystają z usług boostowania od osób używających wspomagaczy. Takie działania również poskutkują banem, ponieważ podchodzi to pod punkt współpracy z cheaterem. 

Destiny 2 jest wciąż wspierane. Trzy dni temu odbyło się wydarzenia pt. „Zawody Strażników”, podczas których mogliśmy brać udział w przeróżnych aktywnościach.

Źródło: Segmentnext.com

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2