Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2020 20:40
Destiny 2 z Zawodami Strażników
378V

Destiny 2 z Zawodami Strażników. Bungie zaprasza na kolejne wydarzenie

Bungie rozpoczęło kolejne wydarzenie na serwerach Destiny 2. Twórcy chcą ustalić, która klasa jest najlepsza i z tego powodu zapraszają graczy na wielkie zawody. W trakcie rozgrywki śmiałkowie wezmą udział w różnorodnych aktywnościach.

Destiny 2 trafiło na rynek w 2017 roku, ale od tego czasu sporo się wydarzyło. Bungie wrzuciło na rynek kilka dodatków, rozstało się z Activision i teraz deweloperzy na własną rękę rozwijają produkcję mając nadzieję, że fani pozostaną przy tytule, a później zainteresują się nadciągającym wielkimi krokami Destiny 3.

Zanim jednak otrzymamy dostęp do pełnoprawnej kontynuacji, możemy zapoznać się z najnowszym wydarzeniem. Zawody Strażników już ruszyły i przez najbliższe trzy tygodnie śmiałkowie będą brać udział w aktywnościach, by udowodnić, że ich klasa jest najlepsza. Twórcy zapewnią szereg wyzwań.

Walka zapowiada się interesująca, ponieważ Bungie postanowiło odpowiednio zaprezentować zwycięzców – w grze przez cały rok będą pojawiać się powiadomienia na Wieży, by przypomnieć wszystkim zgromadzonym, która klasa zdobyła złoto.

Jesteście zainteresowani eventem? Spotkajcie się z Evą Levante oraz Zavalą w Wieży i odbierzcie swoje codzienne wyzwania klasowe. Bungie podkreśla, że każdy punkt ma znaczenie, więc dbajcie o ostateczny rezultat. W nagrodę śmiałkowie zgarną nowe klasowe przedmioty.

Bungie ponownie serwuje atrakcje dla za darmo, więc wszyscy posiadacze Destiny 2 mogą wziąć udział w Zawodach Strażników i reprezentować swoją klasę.

Tak prezentują się kluczowe cechy Zawodów Strażników:

  • Rywalizacja klas, w której gra toczy się o wysokie stawki
  • Nowe codzienne klasowe wyzwania
  • Nowy egzotyk – Prawowity następca
  • Nowe przedmioty klasowe w metalicznym kolorze

Zainteresujcie się także inicjatywą Serce Strażnika.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2