Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2020 13:59
Assassin's Creed: Odyssey - główny bohater, zdjęcie z okładki
1851V

Assassin's Creed: Odyssey już za 89 zł na konsole. Dobra okazja do wyruszenia w wielką przygodę

Ubisoft w przeciągu następnych miesięcy zdradzi swoją ramówkę na następny rok i na liście powinna pojawić się nowa odsłona serii Assassin's Creed. Zanim jednak wyruszymy na nordyckie tereny, warto zapoznać się z Assassin's Creed: Odyssey. Gra trafiła do dobrej promocji.

Assassin's Creed: Odyssey zadebiutowało pod koniec 2018 roku, ale w ubiegłym roku nie otrzymaliśmy nowej odsłony serii. Twórcy ponownie zdecydowali się na roczną przerwę, podczas której deweloperzy mają dopracować następna część uznanego uniwersum. Możemy śmiało założyć, że kolejna odsłona zadebiutuje już na dwie generacje.

Na szczegóły premiery musimy zaczekać, ale jest to bez wątpienia bardzo dobry moment na zapoznanie się właśnie z Assassin's Creed: Odyssey. Ukończenie głównego wątku zaproponowanego przez Ubisoft zajmuje nawet 40 godzin, a chcąc sprawdzić wszystkie atrakcje przygotowane przez Francuzów spędzicie w tytule ponad 120 godzin.

To druga promocja związana z serią Assassin's Creed – nadal możecie za darmo odebrać drugą odsłonę. Warto również wspomnieć, że Assassin's Creed: Odyssey jeszcze w połowie marca otrzymało nową zawartość, ponieważ Ubisoft wydłużył okres wsparcie gry i stale zapewniał nowe atrakcje.

Assassin's Creed: Odyssey w promocji

PlayStation 4

Xbox One

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/assassins-creed-odyssey-na-konsole-za-89-zl-w-avans-electro-media-expert/

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey promocja Ubisoft