Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2020 15:20
Assassin's Creed 2 za darmo
2161V

Assassin's Creed 2 za darmo! Ubisoft rozdaje kolejną grę

Nowy tydzień i nowa gra za darmo. Ubisoft tym razem oferuje zainteresowanym Assassin's Creed 2. Produkcja ma już swoje lata, ale prezent na pewno zostanie ciepło odebrany przez graczy, którzy wciąż nie poznali tej historii.

Świat walczy z globalnym zagrożeniem, więc nawet deweloperzy oraz wydawcy zachęcają do pozostania w domach. Ubisoft jest jedną z takich firm i teraz firma zaprasza zainteresowanych na pobranie Assassin's Creed II. Gra ma już swoje lata, ale nie oznacza to, że nie warto zapoznać się z przygodą Ezio.

Assassin's Creed 2 za darmo – pobierz grę Ubisoftu

Assassin's Creed 2 w listopadzie 2009 roku trafił na PlayStation 3 i Xboksa 360, a po kilku miesiącach odbyła się premiera na komputerach osobistych. Głównym bohaterem został Ezio Auditore da Firenze, który podobnie jak protagonista pierwszej odsłony, jest praprzodkiem Desmonda Milesa.

Gra otrzymała bardzo dobre oceny w wersji na konsole (90/91%), ale edycja na PC nie cieszyła się już tak dużą popularnością (80%). Problemem okazało się zabezpieczenie DRM oraz problemy z serwerami – tytuł przez niedogodności zrywał połączenie z infrastrukturą Ubisoftu i gracze tracili cały postęp rozgrywki. W styczniu 2011 roku zdecydowano się na zmiany, przez które utrata połączenia nie przeszkadza w przemierzaniu otwartego świata.

Promocja trwa do 17 kwietnia.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: store.ubi.com

Tagi: assassin's creed II gra za darmo Ubisoft Ubisoft Montreal za darmo