Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.03.2020 11:15
Assassin’s Creed Odyssey ze strojem Ezio
1793V

Assassin’s Creed Odyssey stale rozwijane. W grze pojawi się strój Ezio

Już niedługo, w najnowszej odsłonie serii o Asasynach, pojawi się strój, który bez wątpienia spodoba się fanom serii! Raz jeszcze przyodziejemy kultowe ubranie Ezio Auditore! 

Assassin's Creed: Odyssey to najnowsza i wyjątkowo duża część popularnej serii od Ubisoftu. Tytuł jest stale rozwijany przez twórców i choć niedługo skończy 1.5 roku, nie wydaje się, aby porzucenie go miało nastąpić w najbliższym czasie. 

W grze pojawiają się bowiem coraz to nowsze elementy oraz poprawki. W minionym tygodniu zadebiutowała aktualizacja 1.5.3, która znacząco poprawiła wydajność. Zniknęły błędy, które mogły wysypywać grę podczas wchodzenia do konkretnych rejonów na danych kartach graficznych. Zaskakujący jest w tym wszystkim rozmiar poprawek, albowiem musimy zarezerwować na nie kolejno 3.8 GB na PlayStation 4 oraz około 4 GB na Xboksie One i PC

Największą informacją jest jednak tak, którą podzielono się zaledwie przy okazji wypuszczenia łatki. Ubisoft zdradził, że do gry zmierza nowy kostium Ezio. Pojawi się on w ramach rozszerzenia kosmetycznego "Ezio Roman Set", które będzie można odblokować, wykonując konkretne aktywności społeczne. Więcej szczegółów na ten temat powinno pojawić się w niedalekiej przyszłości. 

Assassin's Creed Oddysey strój Ezio

Jeśli interesujesz się tą serią, koniecznie sprawdź także:

Źródło: https://www.gamerevolution.com/guides/faqs/638503-assassins-creed-odyssey-patch-notes-1-5-3-update

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft