Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 11.04.2020 18:35
final fantasy vii remake
1084V

Final Fantasy VII Remake. Cyfrowa premiera odbyła się sprawnie mimo ograniczeń w PSN. Fani chwalą Sony

Mimo ograniczeń, PlayStation Network działa bardzo dobrze - oznajmiają gracze, którzy nabyli Final Fantasy VII Remake w sklepie Sony.

Sony poinformowało ponad dwa tygodnie temu, że ogranicza prędkość działania w PlayStation Network. Było to spowodowane tym, że większość osób siedzi obecnie w domu przez koronawirusa, a co za tym idzie, korzysta z sieci więcej niż zazwyczaj. Japończycy (podobnie jak Netflix) postanowili pogorszyć jakość świadczonych usług, aby zmniejszyć obciążenie europejskiej infrastruktury internetowej. Wywołało to wiele spekulacji ze względu na zbliżającą się premierę Final Fantasy VII Remake, gry, którą w trosce o zdrowie więcej osób wolało nabyć w wersji cyfrowej, aniżeli fizycznej.

Okazuje się jednak, że ograniczenia są minimalne, a niektórzy twierdzą nawet, że w ogóle ich nie ma. Według graczy, którzy nabyli wyczekiwanego remake'a w sklepie PlayStation Store, problemów z pobraniem owego tytułu nie było żadnych. Wywołało to wiele pozytywnych słów w stronę Sony. Fani marki dziękują japońskiej korporacji za to, że nie musieli męczyć się kilka dni z wolnym pobieraniem gry mimo dobrego łącza internetowego.

Jeśli nadal zastanawiacie się nad kupnem gry - przeczytajcie naszą recenzję klikając w ten link.

Warto zajrzeć na:

Źródło: PushSquare.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix