Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 11.04.2020 12:54
Tifa
1192V

Final Fantasy VII Remake - Cloud (Takahiro Sakurai) woli Tifę od Aerith

Na forach poświęconych serii Final Fantasy trwają krwawe batalie dotyczące Tify i Aerith - dwóch pięknych kobiet, które występują w remake'u Final Fantasy VII. Na temat wypowiedział się aktor podkładający głos Cloudowi - głównemu bohaterze gry.

Wczoraj odbyła się premiera wyczekiwanego remake'u kultowej siódmej odsłony serii Final Fantasy. Zagorzali fani marki zagrywają się w pozycję japońskiego dewelopera już od kilku godzin, co pozwoliło im poznać odświeżoną Tifę, przyjaciółkę Clouda z dzieciństwa oraz Aerith, kwiaciarkę o niebezpiecznych mocach. 

Dużo graczy wdaje się w dyskusję dotyczącą wymienionych powyżej bohaterek - przekomarzają się oni na temat, która z nich jest ładniejsza. W tej sprawie postanowił wypowiedzieć się także Takahiro Sakurai, japoński aktor podkładający głos Cloudowi - głównemu bohaterze gry Final Fantasy VII Remake. Mężczyzna wziął udział w wywiadzie dla zasłużonego japońskiego magazynu Famitsu, w którym opowiedział o swoich własnych wrażeniach z najnowszej gry Square Enix oraz odpowiedział na temat, który poruszyłem wyżej.

Dziennikarz z Famitsu: "Bardziej podoba Ci się Tifa czy Aerith?"

Takahiro Sakurai: "Zdecydowanie Tifa (śmieje się). Od czasu oryginalnej odsłony zawsze bardziej lubiłem Tifę. W Remake'u Tifa czuje się i wygląda jeszcze bardziej jak silna kobieta. Tymczasem Aerith wydziela kobiecy i delikatny nastrój niż kiedykolwiek, więc jest między nimi ciekawy kontrast."

A kogo Wy bardziej wolicie? Silną Tifę czy delikatną Aerith?

Warto zajrzeć na:

Źródło: Dualshockers.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix