Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.04.2020 14:15
Final Fantasy VII Remake piękna grafika
737V

Final Fantasy VII Remake. Piękna, nostalgiczna grafika od fanki produkcji

Jedna z fanek serii Final Fantasy stworzyła niesamowitą grafikę, która złapie za serce wszystkich tych, którzy pamiętają jeszcze pierwsze momenty z oryginalną siódmą odsłoną. 

Final Fantasy VII Remake to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana gra pierwszej części bieżącego roku. Wreszcie, po latach oczekiwań, zadebiutowała ona wczoraj, 10 kwietnia. Fani mogą wrócić do cudownego świata od Square Enix i przypomnieć sobie magię uniwersum.

Choć nie zwykłem pisać o pracach artystycznych od fanów gier, to tej zwyczajnie nie mogłem pominąć. Użytkowniczka Twittera, Viny Kun, stworzyła niesamowitą grafikę, która chwyci za serce wszystkich tych, którzy mieli przyjemność wychowywać się na tytule z 1997 roku. 

Na pracy możemy podziwiać pierwotną wersję Cloude'a oraz jego najnowsze wcielenie, którzy idą ramię w ramię, aby ponownie uratować świat. Całość doskonale przedstawia klimat produkcji i bardzo mocno napełnia nostalgią. Uważam, że dzieła tego typu trzeba nagłaśniać. Osobiście, gdyby tylko pojawiła się taka opcja, z wielką chęcią nabyłbym obrazek w dużym wymiarze i powiesił na ścianie. Zobaczcie sami:

Interesujesz się Final Fantasy? Sprawdź też:

Źródło: Twitter

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix