Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2020 15:56
The Last of Us 2 Troy
3519V

The Last of Us 2 z ważnymi ogłoszeniami? Troy Baker opublikował zajawkę

Fani marki PlayStation ekscytują się teraz kontrolerem do PS5, ale nie możemy zapomnieć o grach zmierzających na PS4. Troy Baker opublikował wiadomość, która może zainteresować graczy wyczekujących na The Last of Us 2. Aktor zapowiada ważne ogłoszenia.

Sony zdecydowało się na opóźnienie premiery The Last of Us: Part II, ale gracze mają wciąż nadzieję, że firma zmieni plany i udostępni historię przez cyfrową dystrybucję. W ostatnim czasie w temacie gry wypowiadał się między innymi Troy Baker, który ma okazję wcielić się w Joela i tym razem aktor zapowiedział ważne ogłoszenia:

Nie możemy mieć pewności o jaki tytuł lub tytuły chodzi, ale biorąc pod uwagę akcję promocyjną The Last of Us 2 oraz wciąż bardzo gorący temat – możemy podejrzewać, że aktor wspomina o tytule Naughty Dog.

Sony oficjalnie nie podało nowej daty premiery The Last of Us 2, więc może w tym tygodniu zostaniemy pozytywnie zaskoczeni? Naughty Dog w ubiegłym tygodniu potwierdziło pozytywne wieści – studio kończy prace nad tytułem i gra mogłaby bez problemu zadebiutować w maju.

Przeczytajcie także:

Źródło: Troy Baker

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II