Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2020 14:36
The Last of Us 2 Joel
2821V

Sony będzie zwracać pieniądze za The Last of Us 2 i Iron Man VR

Sony nadal nie zna dat premier The Last of Us 2 i Iron Man VR, więc firma zdecydowała się zwracać pieniądze graczom, którzy zamówili gry na PlayStation Store. Jest to nietypowy ruch sugerujący jedno – raczej nie możemy liczyć na premierę-niespodziankę w cyfrowej dystrybucji.

W ubiegłym tygodniu Sony poinformowało graczy o przełożeniu daty premiery The Last of Us Part II i Iron Man VR. Firma nie podała nowego terminu premiery obu gier, ponieważ wydawca tak naprawdę nie wie, kiedy będzie mógł dostarczyć na rynek produkcje.

Firma wczoraj usunęła gry z listy premier na PlayStation Store, a teraz potwierdziła kolejną ważną wiadomość – gracze składający zamówienia przedpremierowe mogą liczyć na zwrot pieniędzy. Wiadomość została przedstawiona na witrynie Support.Playstation.com:

„The Last of Us Part II i Iron Man VR zostały opóźnione. Wszyscy klienci, którzy złożyli cyfrowe zamówienia przedpremierowe, automatycznie otrzymają zwrot pieniędzy. Proszę sprawdzić swój e-mail, aby uzyskać więcej szczegółów.”

Nie jest to najlepsza wiadomość dla graczy, którzy wierzyli w pozytywny scenariusz i premierę obu tytułów za sprawą cyfrowej dystrybucji. Najwidoczniej Sony nie chce dzielić społeczności i wszyscy klienci zapoznają się z pozycjami w tym samym terminie.

Gdy Sony ustali nową datę premiery, ponownie wrzuci The Last of Us 2 na PlayStation Store, gracze otrzymają nową szansę złożenia zamówień na między innymi nową opowieść Naughty Dog.

Sprawdźcie także:

Źródło: https://support.playstation.com/

Tagi: Marvel’s Iron Man VR Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us 2 The Last of Us: Part II