Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2020 16:17
The Last of Us 2
1751V

The Last of Us 2 zniknął z PSN. Sony czeka na datę premiery

The Last of Us 2 nie jest już dostępny na PlayStation Store. Sony musiało usunąć grę z listy premier, ponieważ Naughty Dog oraz wydawca nie wiedzą, kiedy nowa przygoda Ellie trafi na rynek. Klienci nie mogą teraz składać zamówień przedpremierowych.

Globalna pandemia wpłynęła na premierę The Last of Us: Part II, więc Sony musiało podjąć ważną decyzję i wydawca usunął grę z cyfrowego sklepu. Na PSN w sekcji „już wkrótce” widnieją wyłącznie gry, które posiadają ostateczną datę premiery, więc firma zdecydowała się na istotny ruch.

Sony nie wie, kiedy The Last of Us 2 zadebiutuje, więc gracze nie mogą składać zamówień przedpremierowych na pozycję. Na liście nadal znajduje się Ghost of Tsushima, ponieważ w tym wypadku japońska korporacja nie zdecydowała się na przesunięcie premiery... Choć jeśli sytuacja się nie poprawi, to prawdopodobnie będziemy świadkami kolejnego opóźnienia.

W Sieci nie brakuje głosów, według których wszystkie gry zmierzające na rynek do października są zagrożone i wydawcy będą zmuszeni do opóźnień debiutów lub wrzucania produkcji wyłącznie do cyfrowych dystrybucji.

Sprawdźcie także:

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/04/the_last_of_us_2_taken_off_playstation_store_following_indefinite_delay

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II