Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.04.2020 10:14
the last of us 2
2329V

The Last of Us 2. Naughty Dog robi wszystko, aby wydać grę jak najszybciej na rynek

Deweloper odpowiadający za The Last of Us 2 oznajmia, że robi wszystko, aby wydać grę jak najszybciej.

Parę dni temu dowiedzieliśmy się, że wyczekiwana gra The Last of Us: Part II od popularnego studia Naughty Dog została przełożone - najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie dostaliśmy żadnej nowej daty premiery, więc na grę możemy poczekać jeszcze nawet kilkanaście tygodni.

Do całej sprawy odniósł się Neil Druckmann, czyli osobą odpowiadającą za pełnoprawną kontynuację przygód Ellie - głównej bohaterki marki. Deweloper powiedział, że w pełni rozumie zawód fanów, ale nic na to nie może poradzić. Oznajmił także, że robi wszystko, aby wydać grę jak najszybciej. 

Nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji [ws. wydania gry - dop.red], teraz reagujemy na różne sieci handlowe, czy możemy otrzymać fizyczne kopie dla ludzi. Jest to gra ogólnoświatowa, na którą czekają ludzie w każdym kraju i chcemy mieć pewność, że jesteśmy uczciwi

Jeśli tylko trafi ona do małego ułamka ludzi, co zrobimy z tymi ludźmi, którzy jej nie dostaną? Szukamy więc różnych opcji, aby każdy gracz mógł jak najszybciej zagrać w The Last of Us 2. Ale to zajmie nam trochę czasu.

A także patrzymy na obecny świat oraz na rzeczy, które zmieniają się z dnia na dzień.

Warto zajrzeć na:

Źródło: VG247.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II