Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2020 20:58
hbo go
2925V

HBO GO wprowadza zmiany w prędkości i jakości streamingu

HBO potwierdziło zmiany w dostępie do HBO GO. Stacja także reaguje na globalną pandemię i zamierza wprowadzić zmiany w prędkości i jakość streamingu. Niestety, przynajmniej w tym wypadku nie otrzymaliśmy konkretnych szczegółów.

HBO podąża drogą między innymi platformy Netflix i zamierza zareagować na globalną pandemię. Stacja postanowiła podjąć „środki ostrożności”, by zadbać o swoich pracowników i partnerów, ale także klienci HBO GO doświadczą zmian.

Firma potwierdziła, że z powodu COVID-19 część premier zostanie opóźniona, a niektóre zostały całkowicie przerwane. W dodatku widzowie będą musieli pogodzić się ze zmianami w prędkości i jakości streamingu:

OPÓŹNIENIA I PRZERWY W EMISJI SERIALI:

W związku z powiększającym się zagrożeniem COVID-19 prace nad pewnymi produkcjami zostały zawieszone. Dlatego też niektóre odcinki, nowe sezony oraz premiery zostały odwołane lub mogą pojawić się w HBO GO z opóźnieniem.

PRĘDKOŚĆ I JAKOŚĆ STREAMINGU

Ponieważ praca zdalna oraz edukacja domowa są w tym momencie priorytetem, systematycznie kontrolujemy przepustowość naszych łączy, aby nie obciążać sieci.”

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że brakuje tutaj jakichkolwiek konkretów. Firma podkreśla, że wprowadzi zmiany, które będą widoczne, jednak nie otrzymujemy szczegółów.

Mimo wszystko, jeśli płacicie za HBO GO, to możecie liczyć się z tym, że w następnych tygodniach jakość SVOD będzie gorsza.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: Informacja prasowa HBO

Tagi: hbo hbo go jakość streamingu