Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2020 19:37
Keanu Reeves Cyberpunk 2077
1064V

Cyberpunk 2077 powstaje bez zakłóceń. CD Projekt RED dziękuje „bohaterom”

CD Projekt RED to jeden z zespołów, który mierzy się teraz z dużym wyzwaniem. Deweloperzy nie mogą opracowywać swoich gier w biurze – globalna pandemia sprawiła, że cały zespół przeszedł na tryb Home Office. Mimo to twórcy rozwijają Cyberpunka 2077 i najwidoczniej wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji 2020 roku, która według pierwotnych założeń powinna zadebiutować w 16 kwietnia. Zespół opóźnił premierę i teraz tytuł ma wylądować na półkach sklepowych 17 września.

Niektórzy mogą się obawiać kolejnego opóźnienia – jak wiadomo teraz twórcy mierzą się z nowym wyzwaniem i muszą opracowywać produkcje z własnych domów. Mimo wszystko najwidoczniej w przypadku CD Projektu RED wszystko zmierza w dobrym kierunku, ponieważ studio opublikowało małą wiadomość.

Twórcy dziękują ekipie, która pomogła przenieść zespół do domów – dzięki szybkiej akcji setki pracowników mogą kończyć prace nad Cyberpunkiem w spokoju.

Wiadomość jest na pewno ważna biorąc pod uwagę wczorajsze opóźnienia – Wasteland 3 oraz Minecraft Dungeons trafią na rynek z opóźnieniem właśnie z powodu trudnej sytuacji związanej ze zmianami w funkcjonowaniu zespołów.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z CD Projekt RED:

Źródło: CD Projekt RED

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077