Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2020 17:55
Minecraft: Dungeons Data Premiery
1514V

Minecraft Dungeons z ostateczną datą premiery. Gra trafi do Xbox Game Pass

Twórcy Minecraft: Dungeons potwierdzili ostateczną datę premiery oczekiwanej produkcji. Tytuł nie zadebiutuje w kwietniu, ale na szczęście fani wielkiego uniwersum nie będą długo czekać na pozycję. Gra jednocześnie trafi na cztery platformy i Xbox Game Pass.

Według pierwotnych założeń Minecraft Dungeons powinien trafić na rynek w kwietniu, ale deweloperzy właśnie potwierdzili szczegóły debiutu. Gra będzie dostępna od 26 maja i jednocześnie z pozycją zapoznają się gracze na czterech platformach: PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switchu i PC.

Twórcy potwierdzili także ważną wiadomość – już dzisiaj zainteresowani mogą wrzucić pozycję na dysk i następnie sympatycy uniwersum Minecrafta rozpoczną męczące wyczekiwanie na wielką premierę. Warto oczywiście dodać, że Minecraft: Dungeons będzie od dnia premiery dostępny w Xbox Game Pass.

Jeśli wciąż nie mieliście okazji poznać Minecraft: Dungeons, to bez problemu możecie zapoznać się z dłuższą rozgrywką – to sam początek zabawy, ale autorzy w tym wypadku zapewnią lochy generowane losowo, więc nie musicie się obawiać o jakiekolwiek spoilery.

Sprawdź inne informacje o Minecrafcie:

Tagi: data premiery Minecraft: Dungeons Mojang Xbox Game Studios