Iza Łęcka Iza Łęcka 27.03.2020 11:51
Resident Evil 3 Jill Valentine Trailer
1391V

Resident Evil 3 na klimatycznym zwiastunie. Cała uwaga poświęcona Jill i potworom

Za tydzień odbędzie się wielka premiera Resident Evil 3, co Capcom skutecznie wykorzystuje, by jeszcze mocniej podgrzać atmosferę. W roli głównej Jill, kilku ocalałych i potężne potwory. Sprawdźcie najnowszy zwiastun.

Gracze ceniący sobie horrory wkroczą w kwiecień z przytupem: już w przyszły piątek odbędzie się premiera Resident Evil 3 (2020). Gra zadebiutuje na trzech platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC) i zaoferuje zupełnie odświeżoną przygodę – deweloperzy zapewniając nową oprawę wizualną, nie zapomnieli o dopracowaniu lokacji oraz kilku nowych wyzwaniach. 

Wczoraj pojawiły się niepokojące sygnały, według których Resident Evil 3 nie trafi do niektórych regionów w pudełkach na czas. Na szczęście Cenega upewniła graczy, że premiera w naszym kraju nie jest w żaden sposób zagrożona, a wszyscy sympatycy serii zapoznają się z przygodą Jill w dniu debiutu.

Na początku przyszłego tygodnia zostaną opublikowane pierwsze recenzje i opinie dziennikarzy, jednak w tym wypadku każdy doskonale wie, na co się pisze – twórcy nie szczędzili nam wielu materiałów, a najnowszy zwiastun tylko potwierdza wysoką jakość tytułu. Gra powinna zainteresować wszystkich entuzjastów gatunku – w końcu ostatnie części Resident Evil trzymają wysoki poziom i zawsze pozwalają klimatycznie spędzić wolne wieczory z padem w ręku.

Sprawdźcie kolejne informacje o Resident Evil 3:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020) trailer zwiastun