Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2020 17:13
Resident Evil 3
805V

Resident Evil 3 zadebiutuje w Polsce bez problemów. Wydawca uspokaja graczy

Capcom wydał dzisiaj oświadczenie dotyczące premiery Resident Evil 3, która może być zagrożona w niektórych krajach. Mamy jednak dobrą wiadomość dla rodzimych graczy – Cenega zadba o dostarczenie gry na czas.

Pandemia psuje plany wydawców z całego świata, więc Capcom wydał dzisiaj oświadczenie – firma podkreśliła, że choć stara się dostarczyć pudełka z Resident Evil 3 (2020) na wszystkie regiony, to w niektórych miejscach może pojawić się problem z dostępnością produkcji w fizycznym wydaniu.

Na szczęście tych niedogodności nie doświadczą gracze z Polski – Cenega (rodzimy wydawca) potwierdził bardzo dobrą wiadomość:

„Oficjalnie informujemy, że polska premiera gry jest niezagrożona i gry zostaną dostarczone do sklepów na czas. W kwestii dostawy zamówionej gry prosimy w razie czego kontaktować się ze sklepem, w którym gra została zamówiona.”

Gracze z naszego kraju mogą odliczać do wielkiej premiery i przygotowywać się na nadciągające zło. Resident Evil 3 na każdym kolejnym materiale wygląda wspaniale i bez wątpienia jest to obowiązkowa przygoda dla wszystkich sympatyków gatunku.

Resident Evil 3 będzie dostępny w Polsce od 3 kwietnia, więc już na początku przyszłego tygodnia powinny pojawić się szczegółowe recenzje nowej gry Capcomu.

Sprawdźcie kolejne informacje o Resident Evil 3:

Źródło: Cenega

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020)