Iza Łęcka Iza Łęcka 26.03.2020 11:56
Resident Evil 3 u pierwszych graczy. Sprzedawcy złamali embargo
2456V

Resident Evil 3 u pierwszych graczy. Sprzedawcy złamali embargo

Gracze z Francji już mogą poznawać odświeżoną przygodę Jill. Niektórzy sprzedawcy złamali embargo i zapewnili klientom zdecydowanie przed czasem produkcję Capcomu. Najpewniej sytuacja jest związana z globalną pandemią i zamykaniem sklepów.

Sprzedawcy na całym świecie otrzymują gry przed premierą, by przygotować się na wielki debiut i dostarczenie pudełek do klientów. Nawet sieci sklepów muszą jednak przestrzegać umowy, która jasno określa, kiedy produkt może trafić na półki sklepowe i do sprzedaży.

We Francji właśnie złamano embargo, przez które Resident Evil 3 (2020) jest już dostępny na rynku – gracze dotarli do tytułu Capcomu i na Twitchu pojawiły się pierwsze transmisje prezentujące nowe miejscówki. Wydawca walczy z przeciekami blokując materiały, ale warto teraz z rozwagą poruszać się po witrynach zrzeszających fanów Residenta – na pewno pojawią się informacje prezentujące sekrety, które skutecznie mogą zepsuć zabawę przed uruchomieniem gry.

Resident Evil 3 pojawił się we Francji przed czasem prawdopodobnie z powodu koronawirusa – część sklepów obawiając się zamknięć decyduje się na wyprzedawanie produktów, nawet gdy objęte są restrykcyjnym embargo.

Sprawdźcie kolejne informacje o Resident Evil 3:

Źródło: https://www.biohazardcast.com/resident-evil-3-leaks-in-france/

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020)