Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.03.2020 12:50
Solar Opposites
1785V

Solar Opposites na zwiastunie. Nowa animacja od autora serialu Rick and Morty

Serial Rick and Morty cieszy się niesłabnącą popularnością. I nie dziwota, bo to zabawna i inteligentna animacja. Jeden z jej twórców szykuje dla nas zupełnie nowy animowany serial, który powinien zainteresować fanów Ricka i Morty'ego.

Hulu ujawniło dzisiaj pierwszą zajawkę serialu animowanego Solar Opposites. W produkcji brał udział Justin Roiland, jeden z głównych autorów "Rick and Morty". Widać to od razu po ogólnej estetyce Solar Opposites - styl wykonania postaci i kreska są tu bardzo podobne jak w znanym doskonale hicie dostępnym w platformie Netflix.

Solar Opposites opowiada o rodzinie kosmitów, która przybyła na Ziemie, nie zdając sobie sprawy, że to planeta opanowana przez rasę ludzką. Przybysze próbują jak najlepiej wtopić się w tłum i przy okazji poznać specyfikę ziemskiego życia. Jak łatwo się domyślić nie jest to proste zadanie.

Wszystkie epizody pierwszego sezonu Solar Opposites zadebiutują w Hulu dokładnie 8 maja 2020 r. Serial prawdopodobnie przez dłuższy czas będzie dostępny tylko w tym miejscu - produkcję animacji zleciło bowiem właśnie Hulu.


Warto również sprawdzić:

Tagi: animacja rick and morty serial