Iza Łęcka Iza Łęcka 26.03.2020 09:18
Final Fantasy VII Remake reklamy.jpg
1170V

PS4 w limitowanej wersji z Final Fantasy VII Remake. Sony promuje grę zestawem reklam

Japoński oddział PlayStation rozpoczął rozbudowaną kampanię marketingową Final Fantasy VII Remake. Zaprezentowano nowe zestawy PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro, a dodatkowo możemy sprawdzić zestaw reklam promujących grę Square Enix.

Premiera Final Fantasy VII Remake będzie na pewno dużym wydarzeniem w Japonii, więc Sony nie zapomina o wielorakiej prezentacji produkcji w tym regionie. Firma przygotowała dwa zestawy konsoli z tytułem Square Enix – skompletowano bundle pack z PS4 oraz PS4 Pro.

Chętni do zakupów mogą sięgnąć po standardowe wydanie lub ulepszone PlayStation 4, z fizycznym wydaniem Final Fantasy VII Remake, kodem na 3-miesięczny dostęp do PlayStation Plus oraz zdrapką na dynamiczny motyw z Cloudem. Niestety, Sony nie zdecydowało się na upiększenie konsol – w obu przypadkach do pudełek trafi czarne wydanie urządzenia.

W Sieci zadebiutowały także cztery reklamy promujące grę Square Enix – Sony podkreśla, że niemal wszyscy czekali na Final Fantasy VII Remake, a teraz dosłownie każdy będzie mógł zapoznać się z odświeżonym klasykiem. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak wielką wrzawę wywoła debiut powracającego FFVII – gracze od lat czekający na tę przygodę w końcu otrzymają szansę zapoznania się z początkiem wielkiej historii.

Tak wyglądają zestawy z PS4:

PS4 i PS4 Pro Final Fantasy VII Remake

Sprawdźcie kolejne informacje o serii Final Fantasy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: bundle pack Final Fantasy VII Remake reklama Square Enix