Iza Łęcka Iza Łęcka 26.03.2020 08:03
Final Fantasy VII Klasyczne Figurki
1477V

Final Fantasy VII z figurkami w klasycznym stylu. Zestaw dla oddanych fanów FFVII

Final Fantasy VII Remake zadebiutuje na rynku w przyszłym miesiącu, co dla Square Enix jest znakomitą okazją, by trafić w serca oddanych fanów serii. Firma przygotowała zestaw figurek w klasycznej aranżacji.

Final Fantasy VII Remake to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tej generacji. Square Enix stworzyło pełne odświeżenie produkcji, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko graczy znających pierwowzór, ale i nowych sympatyków Final Fantasy - już pierwsze wrażenia po wersji demonstracyjnej napawają optymizmem i chęcią do zapoznania się z historią Clouda. Japończycy wykorzystują okazję i proponują graczom nie tylko samą płytę, ale również szereg dodatkowych gadżetów.

W sklepie Square Enix wylądował zestaw siedmiu figurek prezentujących bohaterów z Final Fantasy VII – wszyscy w klasycznych strojach i odpowiednim podkreśleniem ich kwadratowych atutów, tak dobrze znanych z wersji gry z 1997 roku. Cloud, Barrett, Tifa, Aerith, Reno, Sephiroth oraz Red XIII trafią do jednego pudełka, a klienci muszą przygotować 68 dolarów (+ wysyłka i podatek). Aktualnie zestaw nie trafił do europejskiego sklepu Square Enix.

Chętnych na pewno nie zabraknie, ponieważ figurki prezentują się całkiem klimatycznie. Na pewno dla wielu fanów serii Final Fantasy stanowić będą znakomitą ozdobę strefy gracza.

Final Fantasy VII klasyczne figurki

Sprawdźcie kolejne informacje o serii Final Fantasy:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/03/square-enix-announces-final-fantasy-vii-classic-polygon-figures-pre-order-available-now/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix