Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.03.2020 13:30
Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order z darmowymi strojami
300V

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Pięć darmowych kostiumów dodanych do gry

Team Ninja, które zaadaptowało komiksy Marvela w formie gry na Nintendo Switch, zrobiło niespodziankę swoim fanom i wypuściło pięć świetnych, darmowych strojów dla bohaterów. 

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order to projekt na Nintendo Switch, który oferuje ogromną zawartość wszystkim fanom komiksów z tego uniwersum. Choć początkowo oceny były raczej przeciętne, to twórcy cały czas pracują, aby rozwijać swój projekt. 

I efekty tych prac widać cały czas. Oprócz poprawy samej rozgrywki, posiadacze gry cyklicznie otrzymują kolejne kosmetyczny dodatki. Najnowszy może niezwykle cieszyć! Team Ninja przekazało na Twitterze, że gracze dostaną za darmo aż pięciu strojów! Czego by nie mówić, wyglądają naprawdę dobrze! 

Cały zestaw trafi do gry już za kilka dni. Bez wątpienia warto czekać, albowiem może to wnieść nieco odświeżenia do rozgrywki. Jeśli jesteście ciekawi, o jakich konkretnie strojach mówimy, są to:

  • "Ronin" dla Hawkeye'a; 
  • "Yelena Belova" dla Black Widow;
  • "Ultimate" dla Falcona
  • "Classic" dla Wasp;
  • "Avengers" dla Crystal

Mały prezent od twórców zachęci Was, aby powrócić do gry, która zadebiutowała w lipcu ubiegłego roku? Jeśli tak, to sięgajcie po konsolki Nintendo Switch i ponownie wskoczcie do świata z komiksów! 

Interesujesz się Marvelem? Przeczytaj również:

Źródło: Twitter

Tagi: Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Nintendo Team Ninja