Czarna Wdowa zalicza opóźnienie. Marvel reaguje i przekłada premierę Black Widow

Filmy i seriale
999V
Czarna Wdowa zalicza opóźnienie. Marvel reaguje i przekłada premierę Black Widow
Wojciech Gruszczyk | 17.03.2020, 18:47

„Czarna Wdowa” nie zadebiutuje we wcześniej ustalonym terminie. Marvel musiał zareagować na problemy związane z koronawirusem. Aktualnie wytwórnia nie zdecydowała się na szybszą premierę w Disney+.

„Czarna Wdowa” dołącza do grona największych produkcji, które nie mogą zadebiutować w następnych tygodniach. Nie jest to specjalnie zaskakujące biorąc pod uwagę fakt, że kina w wielu krajach są po prostu zamknięte. Marvel nie może pozwolić sobie na opublikowanie historii, ponieważ wiązałoby się to z milionowymi stratami.

Produkcja miała trafić do kin 1 maja (amerykańska i polska premiera), ale Marvel zdecydował się przełożyć premierę – niestety, nie otrzymaliśmy nowego terminu, ponieważ tak naprawdę korporacja nie ma pojęcia, kiedy sytuacja zostanie opanowana i świat powróci do normalności.

„Czarna Wdowa” miała zapoczątkować IV Fazę Marvel Cinematic Universe, ale możemy podejrzewać, że wszystkie plany związane z MCU zostaną przełożone – aktualnie przerwano prace nad „The Eternals”, a aktorzy nie mogą rozpocząć przygotowania „Shang-Chi and the Legend of Ten Rings”. Rozwój pierwszego serialu Disneya z MCU – „The Falcon and the Winter Soldier” – również został wstrzymany.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/black-widow-release-date-moved-coronavirus-concerns-1284288

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper