Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.03.2020 10:42
Czarna Wdowa BMW
587V

Black Widow. Czarna Wdowa w reklamie samochodów BMW

Wiemy już, że premiera "Czarnej Wdowy" ("Black Widow") została opóźniona. Nie przeszkadza to jednak producentom na wykorzystywanie motywów z filmu w reklamach.

Praktycznie wszystkie sieciowe kina w USA zostały zamknięte. Producenci i dystrybutorzy z Hollywood muszą się oczywisćie w związku z tym przystosować do aktualnej sytuacji. W związku z pandemią koronawirusa dojdzie do przesunięcia premiery "Black Widow". Pierwotnie "Czarna Wdowa" miała uderzyć do kin 1 maja, ale wiadomo już, że to nieaktualna informacja. Nie wiemy z jak poważnym opóźnieniem premiery będziemy mieć do czynienia w tym przypadku.

Producenci nie chcą czekać z publikacją pewnych reklam związanych z rzeczonym filmem. W najnowszym klipie promocyjnym możemy zobaczyć Scarlett Johansson w akcji. W reklamie samochodów BMW wykorzystano oczywiście motywy z filmu "Czarna Wdowa".

Oczywiście informacja z końcówki reklamy dotycząca terminu premiery filmu jest już nieaktualna. Możliwe, że kina w USA pozostaną zamknięte nawet do czerwca i dystrybutorzy muszą się dostosować do tej sytuacji. Wczoraj takie prognozy przedstawiła sieć AMC, o czym możecie przeczytać więcej tutaj.

Warto również sprawdzić:

Tagi: black widow czarna wdowa marvel