Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.03.2020 13:45
Czarna Pantera 2 nowy strój
780V

Czarna Pantera 2. Główny bohater ma otrzymać zupełnie nową zbroję

Wiele wskazuje na to, że w nadchodzącej kontynuacji "Czarnej Pantery", główny bohater wystąpi w zmienionym stroju! Aktorka zdradziła mały sekret?

Pierwsza część "Czarnej Pantery" pojawiła się na dużych ekranach w 2018 roku i szybko otrzymaliśmy informacje o kontynuacji. Krytycy bardzo docenili film, więc plany odnośnie do drugiej części nie mogą zaskakiwać. Wygląda na to, że poznaliśmy właśnie nowe informacje jej temat! 

Najświeższe szczegóły zdradziła Angela Bassett, odtwórczyni roli Ramondy, matki Króla Wakandy, podczas swojej wizyty u Jimmy'ego Fallona w „The Tonight Show”. Prowadzący napomknął, że aktorka powiedziała mu, iż zamierza przyszykować zupełnie nowy strój dla T'Challi, na co ta powiedziała:

Jimmy... Mówiłam ci to w tajemnicy! Tak nie można!

Należy więc spodziewać się, iż gdy film trafi do kin 6 maja 2022 roku, będziemy mogli przyjrzeć się nowemu, wizualnemu wcieleniu tytułowej Czarnej Pantery. W głównego bohatera ponownie wcieli się Chadwick Boseman, a na ekranie, oprócz niego, ponownie zobaczymy wielu aktorów z pierwszej części. 

Sprawdź ostatnie recenzje filmów i seriali na naszym portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: Black Panther Czarna Patnera 2 marvel mcu