Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.03.2020 09:45
Sega szykuje się do hucznej zapowiedzi
823V

Sega szykuje się do dużej zapowiedzi z okazji 60. urodzin

Wiele wskazuje na to, że już za kilka dni możemy otrzymać interesującą zapowiedź ze strony kultowego studia branży gier wideo. Sega szykuje się do świętowania 60. urodzin! 

Sega to jedna z kultowym marek w świecie gier wideo. Firma zapisała się dużymi literami w historii tego segmentu i ciężko się temu dziwić. Od lat dostarczane przez nią tytuły utrzymują wysoką jakość, a swego czasu Sega Mega Drive była przecież niespełnianym marzeniem dla wielu młodych graczy sprzed kilku dekad. 

I tak się złożyło, że w bieżącym roku firma obchodzi swoje 60. urodziny. Założona została dokładnie 3 czerwca 1960 roku i choć nie od początku działa w branży gier wideo, to należy przyznać, że to bardzo długi czas istnienia. Z tej, niewątpliwie hucznej, okazji założona została specjalna strona internetowa. Na ten moment znajduje się na niej niewiele informacji i nie za bardzo jesteśmy w stanie coś z niej wyczytać. 

Jedną rzecz zauważyli jednak redaktorzy GamingBolt, którzy dopatrzyli się pewnej daty, a dokładniej ujmując- 25 marca. Wiele wskazuje na to, iż już tego dnia Sega zapowie coś całkiem ważnego. Na ten moment ciężko stwierdzić, o czym właściwie mowa- może być to zarówno ogłoszenie odnośnie do nowej gry, jak i również zwyczajna informacja o imprezie dla fanów (choć biorąc pod uwagę aktualny obraz świata- prawdopodobnie transmisję live). 

Jak będzie ostatecznie, przekonamy się prawdopodobnie już za 4 dni i na pewno, gdy tylko pojawią się jakieś konkretny, będziemy Was o tym poinformować. Jest coś, czego Wy, jako fani Segi, życzylibyście sobie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach! 

Więcej ciekawych newsów na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/sega-launches-60th-anniversary-website-and-teases-something-for-march-25th

Tagi: gra Sega urodziny zapowiedź