Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2020 20:28
PS5 Wizualizacja
5686V

„PS5 jest jedną z najbardziej rewolucyjnych, zachwycających konsol domowych” - Ready At Dawn chwali sprzęt

PS5 wciąż zbiera mieszane opinie od graczy z całego świata, jednak to deweloperzy mają już dostęp do sprzętu i właśnie kolejny twórca postanowił wypowiedzieć się na temat PlayStation 5. Andrea Pessino nie ukrywa zachwytów nad sprzętem – fani mają docenić urządzenie w rok od premiery.

Od pokazu specyfikacji PS5 minęły już 24 godziny, ale wciąż pojawiają się kolejne głosy, które mają pobudzić lub uspokoić fanów z całego świata. Nie wszyscy są przekonani do wizji Sony, ale nie brakuje także bardzo pozytywnych głosów o PlayStation 5.

PS5 docenimy za rok?

W sprawie możliwości PS5 wypowiedział się Andrea Pessino, który na pewno już miał okazję zapoznać się z nową platformą Sony. Jest to założyciel i zarazem dyrektor techniczny Ready At Dawn – studio przez lata współpracowało z japońską korporacją zapewniając między innymi God of War: Chains of Olympus i God of War: Ghost of Sparta na PlayStation Portable, God of War: Origins Collection na PlayStation 3 oraz The Order: 1886 na PlayStation 4.

Andrea Pessino postanowił wypowiedzieć się o możliwościach PS5 i deweloper jest przekonany, że gracze szybko przekonają się o potencjale platformy:

„Zakład o dolara: w ciągu roku od premiery gracze w pełni docenią, to że PlayStation 5 jest jedną z najbardziej rewolucyjnych, zachwycających konsol domowych, jakie kiedykolwiek zaprojektowano i będzie im głupio, że zmarnowali energię na kłótniach o „teraflopy” i inne, podobnie źle zrozumiane specyfikacje.”

Na wiadomość odpowiedział Jason Schreier, który podkreślił, że słyszał podobne opinie od różnych deweloperów – nie tylko od zespołów first-party, ale także zewnętrznych formacji.

My niestety musimy zaczekać na kolejną prezentację PS5, która powinna już tym razem odsłonić więcej ciekawszych elementów dla szerszego grona odbiorców. Sony powinno wyciągnąć lekcje po pierwszym pokazie i następnym razem skupić się na grach oraz samym wyglądzie urządzenia.

Poznajcie także opinię Rogera na temat wczorajszego wydarzenia: Świat reaguje na prezentację PS5 - Sony przegrało bitwę, ale wojna dopiero się zaczyna

Na naszym serwisie sprawdzicie także:

Źródło: Andrea Pessino

Tagi: andrea pessino playstation 5 ps5 ready at dawn sony